HOT NEWS:

Bartosz Kurek i nowa przygoda

Międzynarodowa Federacja Siatkówki FIVB zdecydowała o utworzeniu Komisji Zawodniczej. W jej skład wchodzą siatkarscy eksperci oraz czynni i bierni zawodnicy z całego świata. Mowa tu o zawodnikach siatkówki halowej jak i plażowej.


 
Miejsca w tejże komisji przydzielano na podstawie sportowej postawy, a także talentu, który wyróżnia spośród innych zawodników i wywołuje wśród nich szacunek. Skoro te cechy były brane pod uwagę to członkiem Komisji Zawodniczej nie mógł zostać nikt inny jak Bartosz Kurek. Nasz atakujący znany nie tylko z reklam Monte, ale z ogromnego ducha walki oraz wspaniałych akcji na boisku jest niezwykle utalentowany i FIVB to doceniło. Przewodniczącym komisji zostanie Giba, brazylijska gwiazda i legenda piłki siatkowej.
Skład Komisji Zawodniczej FIVB:
* Gilberto Amauri de Godoy Filho (Giba) VB (BRA)- przewodniczący komisji
* Vladimir Grbić VB (SRB)- sekretarz
* Jekaterina Gamowa VB (RUS)
* Julius Brink BVB (GER)
* Xue Chen BVB (CHIN)
* Emanuel Rego BVB (BRA)- ekspert
* Eleonora Lo Bianco VB (ITA)
* Bartosz Kurek VB (POL)
* Kerri Walsh BVB (USA)
* Kim Yeon- Kyung VB (KOR)

Bartosz Kurek został doceniony nie tylko przez FIVB, ale również przez wiele światowych klubów siatkarskich. Po roku, który spędził w Asseco Ressovi Rzeszów wyrusza na podbój Japonii. Klub JT Hiroszima Thunders, w którym nasz atakujący zagra z nr 6, pokłada w Bartku ogromne nadzieje. Ze względu na japońskie przepisy będzie on jedynym obcokrajowcem w drużynie i to na nim będzie spoczywała odpowiedzialność za zdobywanie punktów.

Zanim Kurek zagra swój pierwszy mecz w nowym klubie, czekają go mecze reprezentacyjne podczas Igrzysk Olimpijskich oraz oficjalna prezentacja komisji rodzinie siatkarskiej MKOI i Komisji Zawodniczej MKOI. Odbędzie się ona 15 sierpnia 2016r. w olimpijskim „Volleyball House” w Rio de Janeiro.
Powodzenia Bartek! :)


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia