HOT NEWS:

Fabijański – DeNekstBest! Premiera „Idealista” feat. Bilon, Fu

„DeNekstBest zawsze stawiało na rozwój i zaplecze umiejętności, które Sebastian z każdym kolejnym albumem podnosi na wyższy poziom, dlatego po przesłuchaniu całego materiału z „Cukru”, wspólnie z artystą podjęliśmy decyzję o współpracy przy tym wydawnictwie. Witamy na pokładzie Seba.” – DeNekstBest. 
„Cukier” to najnowsze wydawnictwo Fabijańskiego we współpracy z Ńemy, które pomimo klasycznego zestawu Raper + producent charakteryzuje się mocną różnorodnością warstwy muzycznej jak i liryczynej.
Tak o swoim nadchodzącym wydawnictwie mówi sam Fabijański:
 „Mimo, że to nie jest pierwsze moje wydawnictwo, to możecie je traktować jako pierwsze i niemal jedyne! Nie odcinając się od poprzednich moich albumów, dopiero pod „Cukrem” mogę się podpisać każdą kończyną. Fantastyczna, w mojej opinii produkcja Ńemego została okraszona kompletnie niecukierkowymi, bezkompromisowymi, bezpruderyjnymi i bezczelnymi linijkami, które są świadectwem mojego postrzegania rapu. Szczerze mówiąc, przed rozpoczęciem prac nad tym albumem, czując jakiś niedosyt i wiedząc, że coś mam jeszcze do załatwienia, pomyślałem tak „Dobra, mimo, że mam już dość tych gównoburz i klimatu który towarzyszy mojej „karierze” rapera, zrobię jeszcze jeden album, postawię kropkę nad i, a potem świadomie dając satysfakcję hejterom, powiem, że zwijam stragan i kończę z rapem”… ale ponoć tylko krowa nie zmienia zdania. Elo! „
Premiera Fabijański „Cukier” odbędzie się 17.06 nakładem DeNekstBest. Więcej info niebawem.
Już teraz można zamawiać preorder albumu w różnych wersjach na tutaj:

Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia