HOT NEWS:

Festiwal Szekspirowski

Szekspir to Wasza miłość? „Romeo i Julia” jest Waszym ulubionym dramatem? Wciąż nie rozstrzygnęliście sporu między problemowym „mieć”, czy „być”? Jeżeli wiecie, o czym mówię, to przynajmniej w minimalnym stopniu znacie twórczość Szekspira. Właśnie szacunek dla tego artysty jest jedynym warunkiem koniecznym by wziąć udział w 20. Festiwalu Szekspirowskim.

29.07 do Gdańska przyjedzie tłum spragniony kultury wszelkiego rodzaju. Gdański Teatr Szekspirowski przygotuje dla nich tysiące atrakcji. Monodramy, teatr uliczny, performance, happening. To tylko część bogatego repertuaru. Warto pamiętać, że organizatorzy zaprosili gości (wybitne osobistości teatralne) oraz całe grupy teatralne z wielu zakątków świata – nawet tak dalekich jak Stany Zjednoczone i tajemniczych, jak Korea Południowa. Aż do 7 sierpnia Gdańsk będzie oblężony przez ludzi sztuki i widzów, pragnących korzystać z dobrodziejstw kultury.

Oczywiście spektakle teatralne to nie wszystko, czego możecie się spodziewać. Goście będą mieli okazję posłuchać opowieści o teatralnych przygodach podczas licznych spotkań z osobistościami teatru lub poćwiczyć własne umiejętności przy okazji różnorodnych warsztatów. Z pewnością atrakcji nie zabraknie. Zapraszamy do Gdańska!


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory