HOT NEWS:

Fotograf pobity i okradziony w Łodzi!

W Internecie pojawiło się wiele informacji odnośnie ciężkiego pobicia – fotografa znanego z wielu kręgów klubowych i artystycznych w kraju, rozboju dokonano w Łodzi z środy na czwartek.

W serwisach społecznościowych, pojawia się wiele informacji o pobiciu jaki współczuciu, z życzeniami do szybkiego powrotu do zdrowia.

Pokrzywdzony wychodząc z jednego, z klubów przy ul. Piotrkowskiej, został wciągnięty do bramy przez dwóch napastników i dotkliwie pobity, sytuacja odbyła się na ulicy Zachodniej. Po rozboju sprawcy zabrali plecak ze sprzętem fotograficznym o wartości ok. 10 tyś. zł. i udali się w nieustalonym kierunku.
Pobity mężczyzna trafił do szpitala, sprawę prowadzi I Komisariat w Łodzi ul. Sienkiewicza 26 (tel. 42 665 14 00). Sprawcom za powyższy rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności. –podał asp. szt. Radosław Gwis z KWP w Łodzi.

Jest SPRAWA.Chociaż już od dłuższego czasu nie współpracujemy, to jednak jest to osoba, która była od samego początku…

Posted by ARSENAŁ :: Bydgoszcz on 27 listopada 2015

Prawdopodobnie skradziono aparat Nikon D5300, lampa SB900, obiektyw Sigma 18-35 1.8 czy komputer MacBook Pro 15„ oraz smartfon iPhone 5.

Wszystkie osoby, które są świadkami lub posiadają informacje na temat rozboju w Łodzi proszone są o kontakt z Policją do najbliższej jednostki lub telefonicznie 997. Zachęcamy do udostępniania w celu znalezienia sprawców lub świadków.


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory