HOT NEWS:

Kategorie fotorelacji: Koncert

Lato Zet i Dwójki w Toruniu

Motoarena w Toruniu zabłysła gwiazdami! Na scenie zobaczyliśmy Grzegorza Hyżego, którego hity „Wstaję” i „Pusty Dom” słyszymy na antenie radia ZET, a także Braci, czyli facetów z rockowym zacięciem :) Posłuchaliśmy też do piosenek Ewy Farnej, która specjalnie na ten zaśpiewała nowy utwór. I Kasi Cerekwicka, która z piosenką „Między słowami” Wielu fanów nie mogło się doczekać występu Sylwii Grzeszczak. Na scenie wystąpiła też Natalia Szroeder, którą w karierze wspierał sam Liber oraz uczestniczka ostatniej edycji programy The Voice of Poland – Agnieszka Twardowska. Na dodatek zobaczyliśmy również weteranów polskiej sceny muzycznej – zespoły Papa D i Brathanki! Pamiętacie jeszcze przebój „Czerwone korale”? :) My pamiętamy z Toruńskiej areny w Lato Zet i Dówjki 2015r. !!

Cały Dzień Dobry 2015

Pasja życia. Pasja muzyki. Pasja sportu. Wszystko może być pasją, i właśnie dzięki niej staramy się hołdować wartościom, w które sami wierzymy.

Wierzymy, że wszystko, w co wkładamy serce staje się pasją – boiskowe próby charakterów i umiejętności, dźwiękowe i muzyczne podróże, i wszystko, co otrzyma dawkę prawdziwej energii.

Wierzymy, że dążenie do celu, również to bezinteresowne przynosi pozytywne rezultaty i wyzwala wiele talentów, a na tym nam zależy.

Od początku działalności opieramy się na swoich wartościach, nie bacząc na chwilowe trendy. Priorytetem jest dla nas najwyższy, artystyczny poziom wynikający ze szczegółowo dobranego line’upu co, w efekcie, daje niezapomnianą atmosferę imprezy, z dużą dawką słońca i pozytywnej wibracji.

Informacja ze strony organizatora. /

Bryan Adams w Gdańsku

Za nami szósty występ w Polsce – Bryan Adams’a, który odbił się nie małym odgłosem. Wypełniona po brzegi Ergo Arena fanami z całego kraju odzwierciedliła atmosferę jakiej dawno nie było ! Artysta zaprezentował większość utworów z krążka „Reckless”. / To jest ostatni koncert w Europie – Powiedział Bryan Adams podczas koncertu.

Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia