HOT NEWS:

Kategorie fotorelacji: Spotkania

Premiera: Planeta Singli

W ostatni poniedziałek, 25 stycznia na warszawskiej Sadybie odbyła się uroczysta premiera filmu „Planeta Singli” z udziałem aktorów, twórców i wielu zaproszonych gości. Podczas uroczystości spotkaliśmy między innymi Macieja Stuhra, Tomasza Karolaka, Agnieszkę Więdłochę, Michała Czerneckiego, Weronikę Książkiewicz oraz wiele innych wspaniałych gwiazd.
Film wyreżyserował Mitja Okorn, który znany jest między innymi z reżyserii serialu „39 i pół” a także jednego z największych hitów ostatnich lat, czyli pierwszej części filmu „Listy do M.”
Czy ten film odniesie podobny sukces? Liczymy bardzo, że tak i zapraszamy serdecznie do kin już od 5 lutego 2016r.

Panny Młode Bydgoszcz

Stanęłaś już ze swym ukochanym na ślubnym kobiercu? A może dopiero teraz, czytając ten tekst, zaczynasz myśleć o cudownej ślubnej ceremonii kościelnej, śnieżnobiałej sukni, a także o tym, by Twój ojciec poprowadził Cię do ołtarza? Zrealizuj swoje pragnienia już dziś i dołącz do wyjątkowej społeczności Panien Młodych 2015!

Panny Młode to szczególna, coroczna akcja charytatywna, której głównym założeniem jest pomoc chorym, często nieuleczalnie, dzieciom – podopiecznym Fundacji Mają Przyszłość. Od 2008 roku dzięki uzyskanym od sponsorów środkom finansowym na twarzach „fundacyjnych” pociech pojawia się coraz to więcej uśmiechu i radości. Co należy zrobić, by wesprzeć tę akcję i jaki ma to związek z najważniejszym wydarzeniem w życiu każdej kobiety? Szczegóły poniżej.

Już 23 sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się II edycja akcji charytatywnej Panny Młode 2015 organizowana przez fundację Mają Przyszłość . Tego niepowtarzalnego i jednego dnia w roku panny młode z całego województwa kujawsko-pomorskiego (i nie tylko) będą miały okazję przeżyć ponownie magię ślubnego szaleństwa. Dzięki tej akcji każda z panien młodych – bez względu na datę zawarcia związku małżeńskiego – w białej sukni i przepięknym welonie poczuje się tą Najpiękniejszą! Kandydatki, które wezmą udział w tym wydarzeniu zobowiązane są do spełnienia dwóch koniecznych wymagań: po pierwsze, biorąc pełną odpowiedzialność za podejmowane przez siebie decyzje, w sposób zaangażowany starają się pomóc podopiecznym fundacji, a po drugie, wspierając akcję, dobrze się bawią!

Zarejestrowane w projekcie uczestniczki – ubrane w wyjątkowe ślubne kreacje – biorą udział w niecodziennej, jednodniowej sesji zdjęciowej prowadzonej przez grupę profesjonalnych fotografów. W ramach akcji powstają zdjęcia zarówno indywidualne, jak i zbiorowe – w różnorodnych sceneriach oraz lokalizacjach. Sesja zdjęciowa jest również rejestrowana przez studio filmowe, dzięki czemu wszystkie zaangażowane w akcję osoby, zyskują dodatkową pamiątkę tego wydarzenia.

Uczestnictwo w projekcie Panny Młode 2015, oprócz tego, że jest przede wszystkim szansą na zrobienie czegoś zarówno pożytecznego, jak i spontanicznego, stanowi również świetny chwyt marketingowy! Partnerzy i sponsorzy, którzy przyłączą się do akcji Panien Młodych 2015 – w zamian za przekazane na rzecz dziecka środki finansowe – otrzymują pakiet kilkudziesięciu zdjęć pochodzących z niniejszej wyjątkowej sesji fotograficznej. Co istotne, biorące udział w tym projekcie panny młode w roli statystek pozują do zdjęć z produktem firmowym danego sponsora lub w związanej z jego działalnością przestrzeni. Partnerzy akcji otrzymują więc od jej organizatorów wyjątkowe materiały o zastosowaniu marketingowym. Jak widać, współpraca z Fundacją Panien Młodych przynosi obopólne korzyści!

Mimo że przygotowania do tej jednodniowej sesji fotograficznej trwają cały rok, wraz z końcem sezonu ślubnego, tj. pod koniec sierpnia lub września, dobroczyńców w fundacji przybywa. Rolę koordynatora akcji w Bydgoszczy pełni Kujawsko-Pomorska Grupa Ślubna, która skupia w swoim gronie już dwudziestu partnerów firmowych z różnorakich branż.

Co, gdzie i kiedy – czyli podsumowanie najważniejszych informacji. Start i zakończenie akcji charytatywnej Panny Młode 2015 w Bydgoszczy dnia 23 sierpnia będzie miało miejsce w siedzibie jednego z głównych sponsorów akcji: w studiu Szarkowska&Genderka, przy ulicy Czerkaskiej 11. Firmy i instytucje, które chętnie przyłączyłyby się do akcji, zapraszamy do kontaktu z organizatorem akcji (bydgoszcz@panny-mlode.pl), a kandydatki na Panny Młode prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dla dedykowanego miasta, do którego odnośnik można znaleźć w zakładce „Współpraca” na stronie internetowej akcji: www.panny-mlode.pl Otwórzmy się na krzywdę drugiego człowieka, pamiętając o słowach Jonathana Carrolla, których wymowa jest znacznie szersza niźli sprawa sakramentalnego związku: „małżeństwo jest poniekąd rodzajem handlu wymiennego. Ktoś podaje długość, ty podajesz szerokość i przy odrobinie szczęścia wychodzi z tego mapa wspólnego świata…”

Akcja odbywa się w Bydgoszczy, Poznaniu i we Wrocławiu w niedzielę 23 sierpnia !

Bydgoski Bieg Urodzinowy

Drodzy Uczniowie! Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia.
Jubileusz 669. Urodzin Miasta Bydgoszczy będziemy świętować na sportowo. W niedzielę 19 kwietnia zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na 5-kilometrowy bieg urodzinowy.
Każdy kto się zarejestruje na stronie https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1698 i wystąpi w biegu otrzyma ocenę z wychowania fizycznego i super nagrodę niespodziankę od Pani Dyrektor :-)

II Triathlon Kajakowy

po Pływaniu 500 m Biegiem 6 km do Kajaka 5-8 km Kategorie: SPORTOWCY (pływanie 500 m, bieg 6 km, kajak/kanadyjka 8 km) Konkurencje: K1 men, women, C1 men – Juniorzy (rocznik 1997-1998) Juniorzy mł (1999 – 2000) OPEN Amatorzy (pływanie 500 m, bieg 6 km, kajak 6 km) Konkurencje: K1 men, women K2 – dowolne kombinacje SZKOŁY (pływanie 500 m, bieg 3 km, kajak 3 km) Konkurencje: K2 – dowolne kombinacje

Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory