HOT NEWS:

High League 3: Poznaliśmy pełną kartę walk!

Podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą High League 3 poznaliśmy całą kartę walk. Trzeba przyznać, że fani tak zwanych dymów nie będą mogli narzekać. Dziś poznaliśmy dwa nowe zestawienia.

High League 3 karta walk

Foto: High League

W walce wieczoru swój wyczekiwany debiut odnotuje Alberto Simao, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. Podopieczny Przemysława Szyszki zamierza sprawić sporę niespodziankę. W ostatnim czasie o raperze w mocnych słowach wypowiadał się klubowy kolega Dubiela – Paweł Tyburski. W przyszłości dojdzie do takiego starcia?

Swój powrót do klatki odnotuje Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika. Zobaczymy szalone starcie w Lethwei pomiędzy Anielą ”Lil Masti” Bogusz, a Kamilą ”Zusje” Smogulecką.

Fani dymów muszą pamiętać również o arcy ciekawym pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem, gdzie do wyjaśnienia jest mocna spina. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

Znamy całą kartę walk High League 3!

Podczas trwającej pierwszej konferencji poznaliśmy całą kartę walk nadchodzącej gali High League 3, która już czwartego czerwca odbędzie się w Ergo Arenie.

Alan ”Alan Człowieku” Godziński zmierzy się z Przemysławem Kolarczykiem. Ogłoszono również starcie Pawła ”Scarface” Bomby z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem. Przypomnijmy, że ”Tarza” i ”Kolar” walczyli już w High League i tym starciem będą chcieli wrócić na odpowiednie tory.

Całą konferencję możecie oglądać poniżej:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia