HOT NEWS:

Intel Extreme Masters, największa e-sportowa impreza w Polsce!

Intel Extreme Masters, największa e-sportowa impreza w Polsce po raz kolejny odbędzie się w Katowicach 25-26 lutego oraz 3-5 marca.  Po raz kolejny odbędzie się największa e-sportowa walka graczy, którzy zawalczą o pieniężna wygraną która całkowita suma wynosi $650,000 USD. 
 
-W zeszłym roku Intel Extreme Masters odwiedziło ponad 113,000 tys. osób. Miłośnicy gier mogli obserwować zmagania graczy o cześć puli łącznej wartości ponad 537,500$. Całe wydarzenie odbyło się z pomocą 1,300 tys. osób którzy w dni rozgrywek odpowiadali za poprawne przebieganie eventu. 
 
Miłośnicy gier Counter-Strike: Global Offensive, StarCrafta II oraz League Of Legends w tym roku będą mieli okazje spotkać się i obejrzeć zmagania najlepszych graczy z całego świata już 25-26 lutego oraz 3-5 marca w Katowicach. Cały turniej został rozdzielony na dwa weekendy, pierwszy z chęcią zaciekawi fanów League Of Legends a drugi fanów CS:GO i StarCraft.
 
W tym roku fani e-sportu mają bogatą możliwość zakupu biletu na wydarzenie. Patrząc na długość kolejki rok temu zdecydowanie polecamy wykup biletu z osobnym wejściem na turniej e-sportu. Tak jak podaje oficjalna strona Intel Extreme Masters sprzedaż wejściówek wystartowała 15 grudnia 2016 roku.
Do zobaczenia na IEM’E!
 

Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia