HOT NEWS:

Intel Extreme Masters, największa e-sportowa impreza w Polsce!

Intel Extreme Masters, największa e-sportowa impreza w Polsce po raz kolejny odbędzie się w Katowicach 25-26 lutego oraz 3-5 marca.  Po raz kolejny odbędzie się największa e-sportowa walka graczy, którzy zawalczą o pieniężna wygraną która całkowita suma wynosi $650,000 USD. 
 
-W zeszłym roku Intel Extreme Masters odwiedziło ponad 113,000 tys. osób. Miłośnicy gier mogli obserwować zmagania graczy o cześć puli łącznej wartości ponad 537,500$. Całe wydarzenie odbyło się z pomocą 1,300 tys. osób którzy w dni rozgrywek odpowiadali za poprawne przebieganie eventu. 
 
Miłośnicy gier Counter-Strike: Global Offensive, StarCrafta II oraz League Of Legends w tym roku będą mieli okazje spotkać się i obejrzeć zmagania najlepszych graczy z całego świata już 25-26 lutego oraz 3-5 marca w Katowicach. Cały turniej został rozdzielony na dwa weekendy, pierwszy z chęcią zaciekawi fanów League Of Legends a drugi fanów CS:GO i StarCraft.
 
W tym roku fani e-sportu mają bogatą możliwość zakupu biletu na wydarzenie. Patrząc na długość kolejki rok temu zdecydowanie polecamy wykup biletu z osobnym wejściem na turniej e-sportu. Tak jak podaje oficjalna strona Intel Extreme Masters sprzedaż wejściówek wystartowała 15 grudnia 2016 roku.
Do zobaczenia na IEM’E!
 

Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
cyfrowydrukSport Factory