HOT NEWS:

Kamera GO-PRO za 3 zdjęcia? Czemu nie! [Konkurs]

„Bydgoszcz- 25 lat zmian”, bo taki tytuł nosi konkurs przygotowany z okazji święta miasta to nie lada wyzwanie dla fotografów z prawdziwego zdarzenia! Spróbuj swoich sił i zgarnij wspaniałe nagrody sprzed nosa rywali!

Konkurs polega na zrobieniu 3 zdjęć, najlepiej ilustrujących zmiany jakie zaszły w naszym mieście, dzięki działaniu samorządu. Każdy uczestnik powinien podpisać kadry imieniem, nazwiskiem oraz tytułem i przesłać na adres: umbkonkurs@gmail.com między 19 lutym a 11 marca 2015r. Należy wspomnieć, że powinno zachować się orientacje poziomą zdjęć, a ich rozdzielczość musi wynosić od 3 megapikseli wzwyż. Fotografie zgłoszone w konkursie będą wykorzystane na oficjalnych profilach miasta, portalach społecznościowych oraz w formie drukowanej.  Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi nie później niż do 18 marca 2015 r.

Komisja zwracać będzie uwagę m.in. na umiejętność pokazania zmian, które zaszły na przestrzeni 25 lat w Bydgoszczy , aspekt artystyczny oraz odniesienie wprost do okresu historii miasta z lat 1990-2015. Możliwe jest wykorzystanie konwencji „wtedy i teraz” w ramach jednej pracy. Na zwycięzców czeka kamera Go-Pro.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj: http://www.bydgoszcz.pl/binary/Regulamin_konkursu_25_lat_zmian_tcm29-198700.pdf


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory