HOT NEWS:

Królewskie Juwenalia 2019!

Za kilka dni wszyscy bydgoscy studenci obchodzić będą swoje święto jakim są juwenalia. Jak co roku jest to dla wielu czas odpoczynku od zgiełku studenckiego życia, dla większości jednak możliwość integracji i hucznego imprezowania. Co tym razem przygotowały dla nas Samorządy bydgoskich Uczelni?

Juwenalia rozpoczniemy tradycyjnie od organizowanej przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Blokady Łużyka. Będziemy mogli rozpalić grilla by w piknikowej atmosferze posłuchać koncertów takich formacji jak: Easy.Lovers, Moderator oraz Myasta. Dodatkowo swoją obecnością zaszczyci nas Rob Son, a dla najwytrwalszych, tuż po 23:00 czeka niespodzianka – na scenę wejdzie Kartky.

Blokada Łużyka to nie ostatnie słowo Samorządu Studenckiego UKW. Królewskie Juwenalia UKW to także czwartkowy wieczór, który będzie prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników rapu i hip-hopu. Na scenie zobaczyć będziemy mogli artystów takich jak: Smolasty, Sitek, natomiast gwiazdą wieczoru będzie Kękę. Dodatkowo wieczór umili nam Maks Łapiński z zespołem, a także znany już studenckiej braci DJ Luke.

Piątkowy wieczór to czas, który zaplanowali dla nas studenci z Collegium Medicum UMK oraz Akademii Muzycznej.  Na terenie kampusu Collegium Medicum, przy Rondzie Jagiellonów, wystąpią artyści, których każdy z nas zna: Gosia Andrzejewicz, Borys LBD oraz Myslovitz. Gwiazdą wieczoru będzie nie kto inny, jak sam Wszechpotężny Etyzer Jacek Stachursky!

W tym roku nie mamy powodów do narzekania. Różnorodność gatunków muzycznych oraz artystów jest tak duża, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Nie ma co czekać, zbierajcie ekipę i widzimy się na terenie kampusów UKW oraz CM UMK. Szykują się przecież trzy dni pełne dobrych koncertów i jeszcze lepszej zabawy! Chciałoby się wręcz wykrzyczeć – DOSKOZZZZZA!


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory