HOT NEWS:

Magia w blasku księżyca

To trzeci (w kolejności od najnowszego) film Woodiego Allena. Czekając na wyjście do kina, aby zobaczyć „Śmietankę towarzyską” tego twórcy, zdecydowałam się przypomnieć sobie poprzedzające ją tytuły.

„Magia w blasku księżyca” jest kolejną produkcją filmową opartą na scenariuszu dotyczącym tematyki magii, niezwykle inspirującej jednego z najwybitniejszych reżyserów naszego stulecia (patrz: Scoop – gorący temat, Poznasz przystojnego bruneta). Tym razem jednak przenosimy się daleko w czasie – do lat 20, gdzie nadzwyczaj utalentowany iluzjonista otrzymuje nietypowe zadanie. Ma pomóc w zdemaskowaniu medium, kobiety, której talent zachwyca i przeraża nawet najbardziej zaawansowanych magików. Czy uwierzy w prawdziwość jej talentu, czy może uda mu się dociec, jak oszukuje całe miasta?

Intryga, jak zwykle ciekawa. Ponadto piękne krajobrazy, kostiumy i wdzięk tamtej epoki – a przy tym gwiazdorska obsada. W głównych rolach widzimy tutaj zdobywców wielu prestiżowych nagród za swój talent aktorski: Colin Firth, Emma Stone, Marcia Gay Hidden, Jacki Weaver i Eileen Atkins. Jeżeli nie mieliście nigdy okazji obejrzeć – gorąco polecam, a jeżeli znacie tę produkcję to warto sobie ją przypomnieć.


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory