HOT NEWS:

Metro Musical – najbardziej znany…

Najbardziej znany na deskach światowych teatrów, polski musical „Metro” obchodzi swoje 25 urodziny. Z tej okazji odbywa się ogólnopolska trasa widowiska . Jest to nie lada gratka dla wszystkich osób które nie mieszkają w Warszawie, gdzie przedstawienie jest zwykle wystawiane w teatrze studia Buffo.

Musical opowiada o młodych utalentowanych ludziach, którzy próbują spełniać swoje marzenia. To piękna idea, bo marzenia są po to by je spełniać. Wiadomo jednak, że wiążą się z tym różne dylematy. Trzeba podejmować decyzje, które nie zawsze są zgodne z naszymi maksymami . Zobaczymy czym jest pasja i jak motywująco wpływa na nasze działania. Musical, który nie tylko zachwyca efektami  specjalnymi i scenografią ale także skłania do refleksji . To wszystko przy absolutnie wspaniałej muzyce Janusza Stokłosy.

Kultowe widowisko które widziało blisko 2 miliony osób w reżyserii Janusza Józefowicza.

Spektakl, który otrzymał prestiżową amerykańską nagrodę Tony Awards zachwycił samego Zbigniewa Brzezińskiego oraz międzynarodową publiczność.

„Metro” mogli już ocenić widzowie między innymi z Wrocławia, Szczecina i Poznania.

Teraz czas na Bydgoszcz. Tournée potrwa rok, musical będzie można zobaczyć także w innych miastach w Polsce, jednak dokładna trasa nie jest jeszcze znana gdyż na bieżąco trwają rozmowy z teatrami w kraju.


Głodnych artystycznych wrażeń zapraszamy na najbliższe przestawienie w Bydgoszczy,  19 marca w hali Łuczniczka na ulicy  Toruńskiej 59, o godzinie 17 i 20:30 .

 


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia