HOT NEWS:
kluby
puby
743 0 0
Informacje
Kubryk
Podwale 3 Bydgoszcz
52 321 27 01
http://www.pubkubryk.pl/
info@pubkubryk.pl
przejdź

Opis

Kubryk – Pub Żeglarski swe podwoje otworzył pamiętnego grudnia 2004 roku. Lokal o powierzchni 250 m2, dysponujący miejscami dla ponad 200 gości.  Otwarty codziennie od godz. 14:00, zamykamy nad ranem.

 

Koncerty – Na scenie odbywają się liczne koncerty pieśni szantowej.  Na pokładzie zobaczyliśmy najlepsze Polskie zespoły nurtu żeglarskiego. W każdym tygodniu odbywają się 3 Koncerty Na Żywo. Przynajmniej raz w miesiacu w weekendy usłyszymy na kubrykowej scenie uznane polskie formacje szantowe. Wszytko dzięki w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym.

 

Karaoke – Zjednoczyło sobie wielu miłośników popisów wokalnych – 2 razy w tygodniu na scenie swe umiejętności wokalne prezentują goście. Dysponujemy najlepszymi w Bydgoszczy warunkami technicznymi do przeprowadzenia profesjonalnej imprezy Karaoke. Do generowania podkładów wykorzystujemy profesjonalny moduł brzmieniowy.

 

Sport – transmisje na ogromnym blisko 6’cio metrowym telebimie gromadzą każdorazowo przy okazji wielkiej imprezy sportowej bardzo duże rzesze kibiców.  Speedway i Piłka Nożna – to co tygryski lubią najbardziej.

Nie stronimy jednak od transmisji innych dyscyplin np. Siatkówka, Piłka Ręczna czy też Formuła 1. Latem z transmisjami przenosimy się do Kubrykowych ogródków – przed Kubrykiem oraz na placówce zewnętrznej przy ulicy Stary Port.

 

Motto przewodnie lokaluNie wiesz co się dzieje na mieście? Idź do Kubryka – tam się codziennie coś dzieje.
Nieskromnie pisząc w ciągu kilku lat wypracowaliśmy sobie status jednego z najlepszych pubów w Bydgoszczy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Kubryka.
Profesjonalna obsługa zapewni Wam najwyższy poziom usług.
Dla prawdziwych żeglarzy serwujemy extra zniżki – jesteśmy jedynym miejscem w Bydgoszczy, w którym osoby z patentem żeglarskim mają u nas stałe bonifikaty na zakupy w barze.
U nas na pewno nie będziecie się nudzić. Dobrze wypijecie, zabawicie się, a przy okazji coś przekąsicie :-)
Dla firm organizujemy w Kubryku imprezy zamknięte z pełną obsługą muzyczną i cateringową


Opinie o miejscu

Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory