HOT NEWS:
hotele
kluby
restauracje
654 0 0
Informacje
Kuźnia
Gdańska 67 Bydgoszcz
52 321 31 70
http://www.klubkuznia.pl/
rezerwacja@klubkuznia.pl
przejdź

Opis

Klub Kuźnia to ponad 600 mkw. powierzchni klubowej a także blisko 20 lat doświadczenia w organizacji imprez klubowych, firmowych, okolicznościowych i koncertów. Połączony z Hotel *** oraz restauracja, umożliwiają nam kompleksową organizację wydarzeń, zarówno o charakterze artystycznym, rozrywkowym, jak i biznesowym.

Lokal powstał w połowie lat 90-tych w centrum Bydgoszczy, przy ulicy Gdańskiej 67. Zorganizowano tam ponad 1000 koncertów w klubie oraz Filharmonii Pomorskiej a także Amfiteatrze, Kinoteatrze POW oraz Hali Astoria.

Dzięki swojej działalności postrzegany jest jako jedna z czołowych polskich marek wśród miłośników jazzu i rocka na żywo. Nieustanny rozwój i wysoki poziom artystyczny organizowanych wydarzeń sprawiają, że goście regularnie do powracają.


 

Hotel Kuźnia*** położony jest w samym centrum Bydgoszczy, dzięki specyficznemu usytuowaniu – wewnątrz kamienicznej zabudowy hotel stanowi prawdziwą ostoje spokoju. Doskonała lokalizacja i kameralna atmosfera miejsca ceniona jest zarówno przez osoby podróżujące w celach biznesowych, jak i turystów odwiedzających Bydgoszcz.

Zapraszamy do restauracji, w której Szef kuchni poleci dania polskiej kuchni. W Hotelu obywają się przyjecia od kilku do 300 osób. Do dyspozycji Gości 4 niezależne sale, które są doskonałym miejscem dla zorganizowania przyjęcia, bankietu, wesela czy rodzinnego obiadu. W okresie wiosny i lata zapraszamy do otoczonego zielenią ogródka letniego pod dachem.


Opinie o miejscu

Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory