HOT NEWS:
obiekty
1035 0 0
Informacje
Wake Park Bydgoszcz
Myślęcinek, Bydgoszcz, Polska
888 315 888
http://www.wakeparkbydgoszcz.pl/
przejdź

Opis

W maju 2012 roku, w Bydgoszczy rozpoczął działalność pierwszy w regionie wyciąg wakeboardowy, wyposażony w system 2.0. WakePark zlokalizowany jest w bydgoskim Myślęcinku, czyli największym w Polsce parku miejskim, położonym zaledwie 3 km od ścisłego centrum miasta. To tutaj już dzisiaj działa kryty skatepark, akademia golfa, stok narciarski z systemem sztucznego naśnieżania, a niedawno otwarto jeden z największych snowparków w Polsce. Dla najmłodszych, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się ZOO, Ogród Fauny Polskiej, Park Rozrywki z Juraparkiem i Parkiem Linowym.

Sercem projektu WAKEPARK BYDGOSZCZ jest profesjonalny wyciąg wakeboardowy w systemie 2.0 firmy Sesitec wyposażony w profesjonalne przeszkody. Znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie letni bar z piaszczysta plażą będzie alternatywą dla miejskiego szumu i miejscem wypoczynku dla całej rodziny. Do dyspozycji oddamy ponadto boisko do siatkówki, a dla najmłodszych batut.

W związku z rozwojem wakeboardu w Polsce oraz bardzo dużym wzrostem zainteresowania tą formą aktywności, planujemy w sezonie 2014 liczne eventy z udziałem medalistów Mistrzostw Polski – już 17.05.2014 otwieramy cykl ogólnopolskich zawodów WAKE CUP 2014. Widowiskowość i spektakularne ewolucje przyciągną nie tylko fanów wakeboardu, ale również spacerujących przechodniów i media.

Dzięki namiotowi o powierzchni ponad 200m2 będziemy zajmowali się również organizacją nie tylko koncertów ale również imprez okolicznościowych jak urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie – zapraszamy !!
Dysponujemy powierzchnią reklamową w miejscu, które odwiedzają tysiące bydgoszczan – zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Wakepark Bydgoszcz S.C. Babicki & Śmiglewski
Ul. Sokola 3/16
85-172 Bydgoszcz
www.wakeparkbydgoszcz.pl
email wakeparkbydgoszcz@gmail.com
tel. 724 662 793, 694 493 416.


Fotorelacje
Opinie o miejscu

Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory