HOT NEWS:

W nowym zwierciadle – WAKACJE!

Kolejny wtorek. Kolejny film, który możemy Wam polecić na polepszenie nastroju. Tym razem zapraszamy do obejrzenia produkcja momentami aż nadto podobnej do hitu sprzed lat. Tytuł: „W nowym zwierciadle: Wakacje” – coś Wam to przypomina?


Tak, tym razem znowu zwariowana (i lekko skłócona) rodzina, postanawia wyjechać do parku rozrywki „Walley World” by naprawić swoje relacje. Ojciec – pomysłodawca wycieczki, pała ogromnym entuzjazmem na myśl o wyprawie niczym ta, którą pamięta z dzieciństwa. Niestety ani żona, ani dzieci nie podzielają jego optymizmu, co do możliwości naprawienia relacji w tak nietypowy sposób. Jednak nie po to, aby analizować wzajemne relacje, ale po to by się dobrze zabawić sięgamy po ten film. Ta propozycja może przypaść do gustu widzom, którzy dzieciństwo spędzali oglądając filmy z serii „W krzywym zwierciadle”, ale też tym, dla których jest to nowa, nieznana opowieść.

Film przede wszystkim rozśmiesza serią dobrze napisanych dialogów, czy wyreżyserowanych scen. Nie brakuje w nim pomysłowych zbiegów okoliczności, a przeplatanie wątków aż nadto dobrze spaja fabułę. Jest to film drogi, opowiadający moim zdaniem w dużej mierze o dojrzewaniu – syna, związku, relacji, czy w końcu samego siebie. Warto na koniec dodać, że zobaczymy w nim znane i lubiane gwiazdy. Zagrali tam: Ed Helms, Christina Applegate, Chris Hemsworth i przede wszystkim Chevy Chase (reprezentujący całą serię filmów „W krzywym zwierciadle”). Polecamy!


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory