HOT NEWS:

„Only One. Tylko Jeden” od 6 marca w Telewizji POLSAT

Nowe reality show dla fanów MMA. Najlepszy uczestnik wystąpi na gali KSW! Informację o nowym programie, który wiosną ma być realizowany na antenie Polsatu, podali Mateusz Borek z Polsat Sport oraz Maciej Kawulski z największej polskiej federacji mieszanych sztuk walki. Premiera „Only One. Tylko Jeden” została zaplanowana na piątek 6 marca 2020 roku.

Jakie są główne założenia formatu? – Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym czy wypadają z niego, czy zostają, decydują walki – tłumaczy Maciej Kawulski. – Raz w tygodniu jedna walka i przegrany odpada, zwycięzca stoczy tych walk trzy, a finał odbędzie się na gali KSW – dodaje.

Nagrodą jest kontrakt z federacją KSW i pełna opieka nad dalszym rozwojem kariery zawodników. – Do programu zapraszamy tych, którzy dopiero rozpoczynają i będzie to dla nich debiut przed dużą publicznością – wskazał Maciej Kawulski.

Uważasz się za wojownika? Lubisz udowadniać sobie i innym, że jesteś najlepszy? Zgłoś się! Wybierzemy 10 fajterów, którzy zamieszkają pod jednym dachem, będą razem trenować, rywalizować i walczyć.

Wyślij maila na adres: tylkojeden@polsat.com.pl


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia