HOT NEWS:

Niszowe opcje na dobry ubiór !

Nasza redakcja szuka w Bydgoszczy substytutu dla sklepów sieciowych. Poszukiwaliśmy miejsc gdzie znajdziemy wyjątkowe ubrania oraz przedmioty. Znaleźliśmy wiele alternatyw w centrum miasta.

Oto kilka naszych propozycji na niepowtarzalny styl:

Handmade Room:

Jest to pracownia sitodruku oraz sklep mieszczące się przy ulicy Poznańskiej 14. Możemy tam zobaczyć i kupić rzeczy w większości projektowane i robione ręcznie. Poza typowym rękodziełem, jak zabawki i biżuteria, są tu także dostępne odzież i galanteria. Zorganizowano tam również darmowe warsztaty z sitodruku. Uczestnicy mogli dowiedzieć się na czym to polega, zobaczyć wykorzystywany do tego sprzęt i warunki oraz spróbować swoich sił w tworzeniu oryginalnych toreb swojego pomysłu.


Stanke:

Jest to młoda polska marka założona w styczniu 2015 roku przez Olafa Stanke. Sklep stacjonarny znajduję się na ulicy Dworcowej 41. W swoich projektach stawia na wygodę, oryginalność oraz prostotę. Marka STANKE to nie tylko oryginalne kroje ale również wysoka jakość, ponadto wykorzystywane są tylko i wyłącznie polskie materiały.


Modna Szafa:

Jest to sklep mieszczący się przy ulicy Wełniany rynek 6. Możemy tam znaleźć nie tylko wyjątkowe ubrania wykonane z wysokiej jakości materiałów ale również nietuzinkową wystawę która niezmiennie przykuwa uwagę przechodniów. Looki z charakterem dla indywidualistek oraz kunsztowne dodatki w dobrym stylu.


ModeMania:

Sklep marki mieści się przy ulicy Gdańskiej 93. Jest to istna kopalnia torebek. Desing powstały ze skóry oraz filcu, dopracowane detale oraz świetna kolorystyka. Każdy znajdzie tam coś dla siebie od worków do torebek wieczorowych.


Powstaje coraz więcej takich miejsc “hand made” i oryginalność staje się coraz bardziej popularna. Każdy chce stworzyć coś swojego i niepowtarzalnego co podkreśli jego look i osobowość. Poza sklepami internetowymi szukamy tej niszy w realu, przeszukując targi staroci czy też odwiedzając takie małe pracownie.


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
cyfrowydrukSport Factory