HOT NEWS:

Pacześ & Lotek Tour 2023: Komediowa podróż dwóch gigantów polskiego stand-upu

El Clásico, Giro d’Italia, szczyt NATO czy nawet szczyt bezczelności wydają się być niczym w porównaniu z tym, co czeka fanów komedii w Polsce. Rafał Pacześ i Łukasz „Lotek” Lodkowski wyruszają na największą trasę w historii polskiego stand-upu. Ta niezwykła podróż zabierze ich do każdego zakątka kraju, dosłownie i w przenośni. Każdy z komików przedstawi minimum 45-minutowy premierowy program, specjalnie przygotowany na tę okazję. To wyjątkowe wydarzenie będzie trwało aż dwie godziny i z pewnością dostarczy niezapomnianych chwil śmiechu i rozrywki.

Pacześ & Lotek Tour 2023 to nie tylko spotkanie z dwoma najpopularniejszymi komikami w Polsce. Na scenie pojawi się również support oraz prowadzący wieczór, którzy dopełnią to wyjątkowe show. Ten spektakl to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć tych charyzmatycznych artystów na jednej scenie. Rafał Pacześ i Łukasz „Lotek” Lodkowski zrezygnowali ze swoich solowych programów na rzecz tego projektu, co świadczy o jego wyjątkowości i potencjale humorystycznym.

  • Rafał Pacześ to postać niezwykle aktywna na polskiej scenie stand-upowej. Oprócz występów solowych, świetnie odnajduje się również w roli konferansjera. Jego talent został dostrzeżony przez takie osobistości jak Katarzyna Piasecka, Abelard Giza, Kacper Ruciński czy Cezary Pazura, z którymi miał okazję wystąpić na jednej scenie. Pacześ zdobył uznanie podczas ogólnopolskich eliminacji, a jego występ na Antrakt Stand-Up Festiwal w warszawskich Hybrydach umocnił jego pozycję. Na łódzkim festiwalu również odniósł zwycięstwo w kategorii Stand-Up. Jego programy to autentyczne historie, które poruszają tematy związane z życiem codziennym, często bez żadnej cenzury. Rafał potrafi również nawiązać bezpośrednią interakcję z publicznością, tworząc nowe, niezapomniane momenty na scenie.

 

  • Łukasz „Lotek” Lodkowski zdobył popularność dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi występów, w których łączy humor, sarkazm i ironię z refleksjami na temat kultury popularnej, polityki i społeczeństwa. Występował na wielu festiwalach komediowych oraz galach stand-upowych w Polsce. Jego występy cechuje inteligentny humor, odwołania do kultury popularnej oraz refleksje na temat rzeczywistości społeczno-politycznej. Lotek często porusza kontrowersyjne tematy, prowokując do refleksji i rozważań na temat otaczającego nas świata.

 

Pacześ & Lotek Tour 2023 obiecuje niezapomnianą dawkę humoru i rozrywki. To nie tylko okazja do śmiechu, ale także możliwość spojrzenia na świat z innej perspektywy. Bilety na ten wyjątkowy spektakl można nabyć na stronie www.paczesilotek.pl. Jeśli nie chcesz przegapić jedynej okazji zobaczenia tych dwóch wybitnych komików na jednej scenie, koniecznie zarezerwuj swój bilet już dziś. Pacześ & Lotek Tour 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci fanów polskiego stand-upu.


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia