HOT NEWS:

Pawbeats z płaytą „Pawbeats Orchestra”. Takiego projektu jeszcze w Polsce nie było!

Bydgoski producent spotkał się z dziennikarzami w Warszawie na specjalnej, przedpremierowej konferencji prasowej, gdzie podzielił się szczegółami dotyczącymi jego nadchodzącego albumu. Na wydarzeniu pojawiła się również część artystów, którzy biorą udział w projekcie „Pawbeats Orchestra”. Producent ujawnił także okładkę wydawnictwa.

Na albumie Pawbeatsa pojawią się gościnnie m.in. Natalia Nykiel, VNM, KęKę, Quebonafide, Justyna Steczkowska, Mama Selita, Kali, Dwa Sławy oraz Sarcast.  To oczywiście nie wszyscy. Pozostali artyści zostaną ujawnieni już niebawem.


Znana jest także forma projektu. Całość będzie obejmować wydanie fizyczne albumu, koncert premierowy oraz jego zapis video na nośniku DVD.

Do współpracy przy tworzeniu albumu Pawbeats zaangażował orkiestrę symfoniczną, grono muzyków oraz instrumentalistów, sam – jako autor muzyki – będąc odpowiedzialnym za produkcję, aranżację, orkiestrację oraz zagranie poszczególnych partii instrumentów.


Dbamy o każdy szczegół związany z tym projektem – mówi bydgoski producent. –  Będzie on efektem pracy obszernego grona muzyków, wokalistów, filmowców, a także grafików. Wydanie płyty jest bardzo kosztowne, ale potwierdzi najwyższy poziom całej produkcji.

W ramach premiery, 5 i 6 marca w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej odbędzie się koncert w wykonaniu orkiestry symfonicznej pod batutą Marcina Pawłowskiego oraz Krzysztofa Herdzina – słynnego kompozytora i aranżera, z udziałem wyżej wymienionych artystów.

Album Pawbeats Orchestra będzie miał premierę 19 lutego 2016 i ukaże się nakładem Step Records. Przedsprzedaż krążka wystartuje jeszcze w tym roku. Oprawą graficzną projektu zajmuje się Forin Studio.


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory