HOT NEWS:

Piknik z Motoryzacją – Wiry

Ostatnio zdarza nam się za bardzo popadać w damskie tematy. Teatr, książki, nawet kino – nie oszukujmy się, zazwyczaj te media przyciągają bardziej kobiety. Oczywiście, mamy nadzieję, że czytający nas mężczyźni też korzystają z dobrodziejstw kultury… chociażby tej, gdzie samochody są największą atrakcją. Tak będzie właśnie podczas Pikniku z Motoryzacją w Wirach koło Poznania.

Każdy z nas lubi spędzać niedzielne popołudnia w towarzystwie przyjaznych ludzi, pięknych samochodów i ich wielbicielek. Kto nie myśli o upływie leniwego dnia, odpoczywając na świeżym powietrzu w okolicy cudów, jakie stanowią samochody, mające wiele wiele lat. Klasyczne samochody to temat dla mężczyzn, chociaż oko na nich (i ich właścicielach) zawieszają również kobiety. Błyszczące, lśniące i pachnące – aż żal niby jeździć.

Każdy, kto ceni historię motoryzacji, komu przyjemny jest widok takich samochodów, proszony jest o przyjazd do Wir 21 sierpnia. To mała miejscowość, która wypełni się po brzegi. Na placu oprócz różnorodnych rozrywek kojarzonych z typowymi piknikami, pojawią się właśnie te piękne fury, ich właściciele i historie, jakie mają do opowiedzenia.

Wpadajcie, czeka Was świetna zabawa!


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory