HOT NEWS:

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Nowy prowadzący i jubileusze artystów

Już niedługo, dokładnie 26 maja 2023 roku, rozpocznie się długo oczekiwany Polsat SuperHit Festiwal 2023. Ten trzydniowy festiwal muzyczny będzie transmitowany na żywo w telewizji Polsat aż do 28 maja 2023 roku. W tym roku, wśród dwunastu prezenterów festiwalu, zobaczymy nową twarz w roli prowadzącego. Kto to będzie?

Niespodzianką dla widzów będzie występ Doroty Rabczewskiej, bardziej znanej jako Doda, która tym razem wejdzie na scenę w roli prowadzącej. Już pierwszego dnia festiwalu, podczas „Koncertu Platynowego” i „Radiowego Przeboju Roku”, Doda pojawi się u boku Marceliny Zawadzkiej, Macieja Dowbora i Macieja Rocka. To będzie prawdziwa gratka dla fanów festiwalu, którzy będą mieli okazję zobaczyć Doda w zupełnie nowej roli.

Polsat SuperHit Festiwal odbywa się od dwudziestu lat w Operze Leśnej w Sopocie i przyciąga liczne grono miłośników muzyki. Z okazji tej okrągłej rocznicy organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek dla publiczności. Oprócz Dodzie, na scenie będą świętować swoje jubileusze inni artyści.

W tym roku swoje okrągłe rocznice obchodzić będą:

Dawid Kwiatkowski, który świętuje 10 lat na scenie,zespół Bajm, który ma na koncie 45 lat działalności,oraz zespół Mazowsze, który obchodzi 75-lecie istnienia.

Dawid Kwiatkowski, który świętuje 10 lat na scenie,

zespół Bajm, który ma na koncie 45 lat działalności,

oraz zespół Mazowsze, który obchodzi 75-lecie istnienia.

To będą niezwykle emocjonujące chwile dla tych artystów oraz ich fanów, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w tych wyjątkowych jubileuszach.

Ale to nie koniec atrakcji, jakie czekają na widzów Polsat SuperHit Festiwal 2023. Oprócz wspomnianych wyżej wydarzeń, będzie można obejrzeć również „20 Lat Festiwali Polsatu w Sopocie” oraz tradycyjne Sopockie Hity Kabaretowe. W roli prowadzących tych wydarzeń zobaczymy takie osobowości jak Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Agnieszka Litwin, Ewa Błachnio, Olga Łasak, Krzysztof Ibisz, Marcin Wójcik oraz Robert Korólczyk.

Co do samej sceny festiwalowej, możemy spodziewać się występów najpopularniejszych polskich artystów. Na pewno zobaczymy takie gwiazdy jak Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski, Agnieszka Chylińs


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia