HOT NEWS:

Rap Stacja ponownie w Wolsztynie!

Coroczny festiwal kultury hip-hopu odwiedzi liczne grono Polskich raperów w miasteczku z dwoma jeziorami. Na scenie pojawią się m. in. KĘKĘ, QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY, PROBLEM, GURAL, ŻABSON, BEDOES i ANTONE. Nie zabraknie też imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami oraz pokazy i warsztaty breakdance.

To wszystko 6 i 7 lipca w Wolsztynie, w miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z piękną architekturą. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego, a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej.

Po udanej pierwszej edycji cała zachodnia Polska czeka i zaprasza na drugie otwarcie festiwalu przez duże „F”. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej.
Dwa dni bez snu – taki mamy plan na okres festiwalu! Gdy bladym rankiem będą dobiegały imprezy w specjalnie wybudowanym klubie festiwalowym, to ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na piłkę i zimne piwko na łonie natury. Popołudniu w wolsztyńskim Skate Parku „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek.
KĘKĘ, QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY, PROBLEM, GURAL, ŻABSON, BEDOES, ANTONE to tylko niektóre składy, które pojawią się podczas RAP STACJA FESTIWAL. Będzie cała masa imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.
Klub festiwalowy zadowoli najbardziej wybrednych miłośników tańców, trunków i drinków, a specjalnie dobrana gastronomia nikogo nie zostawi głodnego. To wszystko w przyzwoitych cenach i w doborowym towarzystwie!
WIDZIMY SIĘ W DRUGI WEEKEND LIPCA NA RAP STACJA FESTIWAL W WOLSZTYNIE!!!

Wolsztyn – miasto położone 70 km. od Poznania w kierunku Zielonej Góry.
Dojazd: połączenie kolejowe z Poznania i Leszna, oraz autobusy z Zielonej Góry i Nowego Tomyśla.

Baza noclegowa:
Pole namiotowe, domki kampingowe, kwatery prywatne, motele, pensjonaty i hotele – dla każdego coś miłego! Wszystko położone w lesie nad brzegiem jeziora.

 

Baza noclegowa: Pole namiotowe, domki kampingowe, kwatery prywatne, motele, pensjonaty i hotele – wszystko położone w lesie nad brzegiem jeziora.

 


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory