HOT NEWS:

Ray Wilson zagrał w Filharmonii Pomorskiej Sprawdź zdjęcia!

Największe przeboje słynnej brytyjskiej grupy rockowej Genesis wykonane w wersji     live — ta nie lada gratka czekała na wszystkich obecnych na koncercie Raya Wilsona, który wystąpił 7 grudnia 2014 r. o godz. 18:00 w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Impreza odbyła się w ramach trasy koncertowej Genesis Classic — Ray Wilson & The Band.

Szkocki wokalista ponownie pokazał swoją sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową, za którą jest szczególnie ceniony. Wraz ze swoim aktualnym zespołem przedstawił on public2014-12-07 - koncert Ray Wilson plays Genesis Classics w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy 164zności znane kawałki wspomnianej brytyjskiej grupy, urozmaicone dopracowaną aranżacją. Zmiany w sposobie wykonania utworów ukazały, jak wielką drogę przeszedł artysta w swojej 20-letniej karierze. Przedstawiły jego dojrzałość oraz doświadczenie. Pomimo różnic, melodie piosenek zostały zachowane. Prócz największych hitów Genesis, koncert stanowił także okazję do usłyszenia autorskich kompozycji Wilsona. Wśród wykonanych kawałków znalazły się m.in. utwory „Goodbye Baby Blue” oraz „The Airport Song”.

 

Zaprezentowane piosenki spotkały się z aprobatą widowni, która entuzjastycz2014-12-07 - koncert Ray Wilson plays Genesis Classics w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy 107nie reagowała na to, co słyszy. Nie zabrakło gromkich braw oraz okrzyków radości. Osoby znajdujące się w sali wypełnionej po brzegi, przeżywały koncert równie mocno, jak występujący na scenie muzycy!

Zobaczcie jak było: Fotorelacja

 

 

 

 


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory