HOT NEWS:

Śmietanka towarzyska

Najnowszy film Woodiego Allena przyciąga do kina wszystkich miłośników zarówno dobrego kina, nietypowych dialogów, samego reżysera czy w końcu śmietanki towarzyskiej w postaci jednych z najbardziej znanych i cenionych aktorów. W tym filmie niemal każdy aktor reprezentuje najwyższej klasy poziom.

Nie chcę jednak wierzyć, że idziecie do kina tylko po to, by popatrzeć na przystojne i prześliczne gwiazdy kina. Ten, kto wybiera filmy Woodiego Allena ma bardziej ambitne plany. Być może Ty też należysz do tej nielicznej grupy, która idzie do kina po to, by odbyć intelektualną przygodę. By zagłębić się w swoje myśli, uciec od całego tego zewnętrznego świata. Jeżeli szukasz możliwości zadumy nad życiem i oczywiście związkami, jeżeli chcesz śledzić losy nieszczęśliwie zakochanych lub nieszczęśliwych szczęśliwie zakochanych to jest to niezwykła okazja.

W roli naszej śmietanki towarzyskiej występują wielkie gwiazdy – Steve Carell, Blake Lively, Kristen Stewart, Parker Posey.. Na szczególną uwagę zasługuje jednak Jesse Eisenberg, przypominający zachowaniem (minimalistycznymi gestami) i sposobem wysławiania (natłok myśli, które nie mogą się zmieścić w słowach) samego Woodiego Allena, grającego w swoich wczesnych filmach.

Polecamy i zapraszamy!


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia