HOT NEWS:

Sunrise Festival jakiego jeszcze nie było.

Już jakiś czas temu na Facebooku pojawiło się oficjalne wydarzenie „Sunrise Festival 2016” – największego zlotu fanów muzyki klubowej w Polsce.  Jak co roku rozpoczęło się wielkie odliczanie do tej niesamowitej imprezy – 22-24 lipca 2016 roku.

Sunrise Festival to największa impreza z muzyką elektroniczną w Polsce. Co roku ściąga do Kołobrzegu ponad 100 tyś. ludzi z całego świata, a organizowana jest na koniec ostatniego tygodnia lipca.

Początki idei Sunrise Festival sięgają roku 1999, kiedy to DJ Kris w ramach obchodzenia swoich imienin organizował imprezy w Mieleńskim klubie Miami Nice. Impreza ta ewoluowała do Sunrise Festival with Ekwador, gdyż głównym organizatorem był klub Ekwador Manieczki. Od 2006 roku jest organizowany tylko Sunrise Festival, który stał się tym samym jedynym spadkobiercą tradycji tej imprezy.

Przez te wszystkie lata istnienia tej imprezy na sunrisowych scenach gościły takie gwiazdy jak: Tiesto, Armin van Buren, Dmitri Vega and Like Mike, Moguai, Sander Van Doorn, David Guetta, Nervo, R3hab, Steve Aoki i wielu wielu innych.

Sunrise Festival to nie tylko koncerty, na terenie festiwalu jest wiele różnych atrakcji dla obecnych (budki ze zdjęciami, stoiska gdzie można zaprojektować własne koszulki itp.) także miejsca, w których możemy smacznie zjeść.
Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-24 lipca, czyli o tydzień wcześniej niż poprzednio, standardowo i niezmiennie w Kołobrzegu. Na oficjalnym wydarzeniu z każdym dniem przybywa coraz więcej zainteresowanych. Wiele znajomych twarzy „starych wyjadaczów festiwalowych” jak i wielu nowicjuszy, których społeczność sunrisowa przyjmie jak rodzinę. Liczne posty dotyczą oczywiście DJ-ów, których chcemy zobaczyć latem w Kołobrzegu. W nieoficjalnych źródłach pojawiła się natomiast informacja dotycząca wybudowania sceny w wodzie, gdzie festiwalowicze bawiliby się na gorącym piasku. Co z tego wyjdzie? Z czasem się dowiemy. W tej chwili cierpliwie czatujmy na bilety, których sprzedaż rusza już 01.03.2016 roku!

Bilety dostępne na www.biletysunrise.pl , cena nie jest jeszcze znana, lecz pierwsza pula biletów w dośc przystępnej cenie, wełdug zasady im wcześniej bilety kupimy tym więcej pieniędzy będzie zaoszczędzone.

Do zobaczenia w Kołobrzegu!


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory