HOT NEWS:

Tinder wprowadza ekskluzywną subskrypcję za 2000 zł – Miłość na wyciągnięcie ręki?

Popularna aplikacja randkowa Tinder ogłosiła plan wprowadzenia nowej, ekskluzywnej subskrypcji, która skierowana jest do użytkowników poszukujących wyjątkowych doświadczeń miłosnych. Według doniesień, nowa usługa o nazwie Tinder Vault będzie oferować zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji, pozwalając użytkownikom zdecydować, kogo przesunąć w prawo na podstawie algorytmów AI. Ta innowacyjna opcja będzie jednak kosztować sporo – aż 2000 złotych miesięcznie.

Tinder podkreśla, że ta wyjątkowo droga subskrypcja oferuje „dodatkowe korzyści i ekskluzywność”, co ma przyciągnąć zarówno zamożnych, jak i zdesperowanych poszukiwaczy miłości. Wprowadzenie tego ekskluzywnego pakietu ma zbiec się w czasie z odświeżeniem samej aplikacji, aby lepiej dostosować ją do oczekiwań młodych dorosłych użytkowników.

Jednak wysoka cena tego pakietu może budzić wątpliwości. Chociaż dyrektor wykonawczy Match Group, firma-matka Tindera, przytoczył przykład innej usługi randkowej, która oferuje najdroższy plan za aż 1000 dolarów tygodniowo, to i tak kwota 2000 złotych miesięcznie wydaje się być znaczącą inwestycją w poszukiwaniu miłości.

Subskrypcje tinder 23

Choć Tinder nie podał jeszcze konkretnych szczegółów na temat tego, co dokładnie będzie oferował pakiet Tinder Vault, to zdaje się, że usługa ta będzie opierać się na zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji. Co ciekawe, Tinder podkreśla również ograniczoną dostępność tego pakietu oraz funkcje rekompensujące poniesione koszty.

Niektórzy mogą nie być zaskoczeni tym krokiem Tindera, biorąc pod uwagę, że platforma ta od pewnego czasu zyskuje reputację próbującej wydobyć ostatnie pieniądze od zdesperowanych użytkowników. Chociaż podstawowa usługa jest dostępna za darmo, większość atrakcji znajduje się za płatną barierą w postaci „paywall”.

Aktualnie Tinder oferuje trzy poziomy subskrypcji premium. Tinder Plus, najtańszy z nich, kosztuje 54,92 zł miesięcznie i daje nielimitowane polubienia oraz brak ograniczeń w powtórnym wyborze. Tinder Gold (91,55 zł miesięcznie) oferuje dodatkowo 5 Superlajków co tydzień, 1 darmowy Boost miesięcznie oraz opcję zobaczenia, kto nas polubił. Natomiast Tinder Platinum (109,87 zł miesięcznie) wzbogaca te korzyści o możliwość napisania wiadomości przed zrobieniem matcha, polubienia priorytetowego i zobaczenia polubień wysłanych w minionym tygodniu.

Wprowadzenie subskrypcji za 2000 złotych może stanowić wyzwanie dla Tindera, który teraz musi udowodnić, że taka wyjątkowo kosztowna inwestycja w poszukiwaniu miłości jest rzeczywiście warta swojej ceny. Czy użytkownicy skorzystają z tej nowej opcji czy też pozostaną przy tańszych alternatywach, okaże się wkrótce, gdy Tinder Vault zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek.


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia