HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
1652 0 0
Gdzie?
ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW

zobacz miejsce
Multikino
21.08.2015 (22:00 - 6:30)
Platny (18 zł) (25 zł)
zobacz wydarzenie
Opis

Cztery najbardziej przerażające filmy ostatnich lat z długo wyczekiwaną premierą SINISTER 2!

*** Polub nas i dołącz do ponad 100 tysięcy fanów nocnego kina:
http://www.facebook.com/ENEMEF

*** ZAPROŚ ZNAJOMYCH! Kliknij „Dołącz” lub „Może” w prawym górnym rogu, a będziesz mieć możliwość zaproszenia znajomych.

*** Więcej informacji o tym ENEMEFie:
http://www.enemef.pl/

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to gratka dla wszystkich szukających w kinie mocnych i mrocznych wrażeń! Tej nocy horrorożercy otrzymają solidną dawkę adrenaliny serwowaną przez najbardziej przerażające produkcje filmowe ostatnich lat. Demoniczne moce, które zawładną ciemnością kinowej sali przyprawią widzów o dreszcze i na długo nie pozwolą im zasnąć. W repertuarze:
– długo wyczekiwany SINISTER 2 – premierowo!
– trzymający w napięciu SINISTER,
– uznana za najstraszniejszy horror ostatnich lat OBECNOŚĆ,
– demoniczna, bazująca na klasyce gatunku ANNABELLE.

KOLEJNOŚĆ FILMÓW: Głosowanie i więcej informacji znajdziesz jak zawsze na http://www.enemef.pl/

ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW odbędzie się 21 sierpnia (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów: od 25 do 32 zł za całą noc w kinie (cztery filmy).

Przedsprzedaż biletów (w kasach kin oraz na stronie Multikina) ruszy 14 lipca.

*** Więcej informacji o tym ENEMEFie:
http://www.enemef.pl/

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
– KOLEJNOŚĆ EMISJI FILMÓW: filmy wyemitujemy zgodnie z kolejnością, która wygra głosowanie na www.enemef.pl. Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest do 16 sierpnia. Wyniki głosowania zostaną podane najpóźniej 17 sierpnia.
– OGRANICZENIE WIEKOWE: 15 lat, przy czym osoby w wieku od 15 do 18 lat powinny mieć ze sobą podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna (wzór zgody znajduje się na www.enemef.pl, na marginesie, po wybraniu repertuaru i miasta). Osoby w wieku poniżej 15 lat mogą przyjść tylko w obecności pełnoletniego opiekuna.
– WNOSZENIE WŁASNEGO PROWIANTU: zgodnie z regulaminem Multikina wnoszenie własnego prowiantu jest zabronione, z doświadczenia jednak wiemy że obsługa przymyka oko np. na kanapkę – ale z koszem piknikowym obsługa na pewno nie wpuści na teren kina. Zalecamy umiar!
– ZNIŻKA SMSOWA: ważna jest treść (różna dla różnych miast), nadawca nie ma znaczenia.
– CZY BĘDĄ KOLEJNE SALE: będziemy dodawać nowe sale w momencie gdy aktualnie dodane zapełnią się w 70-80%, ale liczba sal jest ograniczona i w kilku miastach na pewno miejsc zabraknie. Polecamy jak najwcześniejszy zakup biletów!
– CZY MOŻNA wejść do kina po rozpoczęciu ENEMEFu: można, ale trzeba mieć wcześniej zakupiony bilet (kasy kina zamykają się kilka minut po rozpoczęciu ENEMEFu).
– GDZIE KUPIĆ BILETY: w kinie (w przedsprzedaży lub w dniu imprezy) lub przez Internet na www.multikino.pl.
– CZY MOGĘ ODDAĆ BILETY: Tak. W przypadku biletów zakupionych w kinie trzeba mieć paragon, a w przypadku kupionych przez Internet trzeba wypełnić odpowiedni formularz (do znalezienia na www.multikino.pl).


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory