HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
708 0 0
HURTS – Warszawa.
TORWAR

Warning: Illegal string offset 'adress' in /home/klient.dhosting.pl/backstagepl/backstage24/wp-content/themes/backstage24/content-wydarzenie.php on line 67
14.03.2016 (18:00)
Bilety (115 zł)
zobacz wydarzenie
Opis

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2016-03-14 (poniedziałek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Torwar
Adres: ul. Łazienkowska 6a
Godziny: wejście: 18:00, początek: 20:00
Cena biletów: 110 zł (miejsca stojące, płyta); 120 zł (miejsca siedzące nienumerowane, trybuny)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl(także fantickety!), www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na dwa koncerty grupy Hurts! Duet zobaczyć będzie można 28 lutego 2016 w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich i 14 marca na warszawskim Torwarze.

9 października ukaże się trzecia płyta w dorobku Hurts – tym razem wyprodukowana m.in. przez Stuarta Price’a (znanego ze współpracy z Madonną, The Killers czy Take That) i Ariela Rechtshaida (Haim, Vampire Weekend). Czy znajdą się na niej radiowe hity typu „Wonderful Life” czy bardziej podniosłe numery w stylu „Miracle” z drugiego krążka? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, choć podpowiedzi można szukać w promujących „Surrender” singlach – „Some Kind Of Heaven” i „Lights”.

Hurts, czyli Theo Hutchcraft i Adam Anderson, mają na koncie prawie półtora miliona sprzedanych płyt i trzy miliony singli. W Polsce ich krążki uzyskały status Platynowej („Happiness” z 2010 roku) i Złotej Płyty („Exile” z 2013).

Zapraszamy!


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory