HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
572 0 0
Gdzie?
Maraton Avengers 3D

zobacz miejsce
Helios
08.05.2015 (22:30 /06:30)
Bilety
-
Opis

Maraton Avengers 3D

22:30*

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

Już 8 maja, kina Helios zapraszają na spotkanie z niezwykle egzotyczną grupą superbohaterów z uniwersum Marvela. Wszyscy członkowie tej drużyny są gotowi podjąć najbardziej nieprawdopodobne wyzwania w obronie światowego bezpieczeństwa, choć nie wszyscy dążą do celu tymi samymi metodami. Współpraca takich indywidualności jak Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa, Thor czy Kapitan Ameryka daje nie tylko gwarancję sukcesu w walce ze złem, ale i świetnego humoru. Do tego oszałamiające efekty specjalne, nieustannie trzymająca w napięciu akcja i wszystko to w formacie 3D! Zagramy Avengers, potem jeszcze Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz i na koniec premierowo Avengers: Czas Ultrona.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu.

Start: 8.05. godz. 22:30
Meta: 9.05 godz. 6:30

Zagramy:

Avengers 3D
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D
Avengers: Czas Ultrona 3D (Premiera!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na naszej stronie internetowej.

www.helios.pl


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory