HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
599 0 0
VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Amatorskich KLAPS
Kino Orzeł
11.06.2015 (10:00)
Wolny
zobacz wydarzenie
Opis

Lubisz popcorn i filmy wyświetlane na dużym ekranie, ale tak jak my masz wrażenie, że kolejne kinowe produkcje niewiele się od siebie różnią, nie zaskakują? Jeśli tak, zapraszamy Cię na finał VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Amatorskich „KLAPS”! Podczas tego wydarzenia wyświetlimy filmy, których nie spodziewalibyście się zobaczyć w kinie – stworzone przez amatorów, a mimo to warte obejrzenia ze względu na niepowtarzalne wizje młodych artystów.

Teledyski, filmy fabularne, animacje oraz reportaże, które dostały się do finału Konkursu, będzie można zobaczyć je podczas OTWARTEGO POKAZU filmów. Odbędzie się on 11 czerwca w sali Kina Orzeł Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy przy ulicy Marcinkowskiego 12. (Filmy trwają od kilku do kilkunastu minut.)
Konkurs skierowany jest do młodych miłośników sztuki filmowej z zamiarem wyłonienia najzdolniejszych filmowców i aktorów. Powstał właśnie po to, by dać młodym ludziom możliwość tworzenia i oglądania oryginalnych, niekomercyjnych produkcji. Chcemy, żebyście pomogli nam wybrać zwycięzcę nagrody GRAND PRIX, dlatego tego dnia każdy, kto przyjdzie na pokaz, będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Wśród zebranych głosów wylosujemy jedną osobę, którą nagrodzimy TABLETEM!

Z kolei wieczorem (11 czerwca) zapraszamy na godzinę 19:00 do kawiarni Towarzyska Kafe na kino letnie, podczas którego zobaczymy filmy nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu KLAPS.

W piątek 12 czerwca o godzinie 18:00 w sali Kina Orzeł odbędzie się Gala Finałowa, podczas której Jury przyzna nagrody w 4 kategoriach filmów, a filmy nagrodzone zostaną ponownie wyświetlone. W trakcie gali będzie miała także miejsce bydgoska premiera filmu Natalii Kierasińskiej – Złota Godzina, a całą uroczystość uświetni występ Martyny Betowskiej.

Po więcej szczegółów dotyczących konkursu i poprzednich edycji zapraszamy na fanpage KFA Klaps oraz naszą stronę internetową:www.klaps.bydgoszcz.eu

Nie może tam Ciebie zabraknąć!


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPLcyfrowydrukSport Factory