HOT NEWS:

Znamy kolejnych gości gali MTV EMA 2015

MTV ogłasza kolejnych artystów, którzy zagrają na gali rozdania nagród MTV EMA 2015  zapowiada się wieczór, który wszyscy zapamiętamy na długo!

Prowadzący tegoroczną galę, Ed Sheeran, wystąpi z brytyjską grupą Rudimental – takie połączenie gwarantuje, że przestrzeń Mediolanum Forum zamieni się w jedną wielką imprezę.

„W tym roku wystąpię z zespołem Rudimental. Już kiedyś nagrałem z nimi piosenkę. To będzie ich pierwszy występ na scenie MTV EMA i mój pierwszy występ razem z nimi w telewizji, więc już nie mogę się doczekać” – powiedział Ed Sheeran.

Po raz pierwszy na scenie MTV EMA pojawi się też brytyjska wokalistka i autorka piosenek Ellie Goulding – występ będzie częścią trwającej właśnie trasy koncertowej artystki. Swój występ potwierdzili także Jason Derulo oraz amerykański duet twenty one pilots – na gali zaprezentują swój hit Tear in My Heart.

Z kolei holenderski DJ i producent muzyczny Martin Garrix i Shay Mitchell, znana z serialu Słodkie kłamstewka, będą tego wieczoru wręczać statuetki.

Lista gwiazd biorących udział w wydarzeniu z dnia na dzień robi się coraz bardziej imponująca – w tym tygodniu dowiedzieliśmy się już, że na gali zobaczymy Pharrella Williamsa.

Tegoroczną galę rozdania nagród MTV EMA, prowadzoną przez gwiazdę światowej muzyki Eda Sheerana, w towarzystwie aktorki, Ruby Rose, będzie można oglądać na żywo w niedzielę 25 października o 21:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie się odbywać w Mediolanum Forum w Mediolanie i będzie transmitowane na żywo na całym świecie.

Głosowanie we wszystkich kategoriach będzie trwać do 24 października do 23:59 na stronie mtvema.com.

Coś więcej o MTV EMAs 2015?

Rozdanie nagród MTV EMA 2015, sponsorowane przez Tezenis Underwear i Guitar Hero Live, będzie transmitowane na żywo na całym świecie w niedzielę 25 października o godzinie 21:00 czasu polskiego z Mediolanum Forum w Mediolanie, we współpracy z targami Expo 2015. MTV EMA to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, gromadzące co roku największych artystów z całego świata i łączące fanów muzyki poprzez światową sieć ponad 60 kanałów i 300 platform multimedialnych. Najnowsze informacje można otrzymywać śledząc @MTVEMA na Facebooku, Twitterze, InstagramieVine – można również komentować bieżące wydarzenia, używając hashtagu #MTVEMA. Fani mogą również uczestniczyć w kampanii MTV EMA 2015 poprzez MTV Bump. Producentami wykonawczymi MTV


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia